هنگام  تهیه سیستم های کامپیوتری جهت انجام کارهای مختلف اولین و مهمترین گزینه نیاز کاربر می باشد ، که بر اساس نوع کاربری میتواند به دسته های مختلفی چون: کیس مناسب مدارس ، حسابداری، تدوین ، گیمینگ ،  رندر ،  فتوشاپ ،اتوکد،  فروشگاهی ،اداری و… تقسیم شود.

بر همین اساس نیز سیستم های مختلفی به کاربر پیشنهاد می شود .

شاید به طور خلاصه کیس ها را بر اساس نوع کاربری بتوان به سه دسته تقسیم کرد:

 1. کیس های حرفه ای
 2. کیس های مهندسی
 3. کیس های اداری

 

این سیستم های کامپیوتری دارای توان و قدرت بسیار بالایی بوده و برای کارهای سنگین و حجم بالا مورد استفاده قرار می گیرد ، و از لحاظ بودجه نیز به نسبت بقیه کیس ها از بودجه بالاتر و به همان میزان قدرت بیشتری برخوردار می باشد. از نمونه کیس های حرفه ای میتوان به کیس های :
HP Z400 ، HP Z440، HP Z600،HP Z620…. اشاذه کرد . از کاربردهای این نوع کیس ها میتوان به استفاده در:

این کیس ها از نظر توانایی و قدرت دارای توانایی بالایی به نسبت کیس های اداری وخانگی بوده و توانایی انجام کارهای بسیاری را دارد و سهم بسیار زیادی از بازار را به خود اختصاص داده ، این کامپیوتر مناسب حسابداری و کیس مناسب نرم افزار هلو می باشد . از لحاظ بودجه نیز در سطح متوسط و مقرون به صرفه تری قرار دارد.   از نمونه کیس های مهندسی میتوان به کیس های HP Elite 8300 ، HP prodesk  G1، HP Prodesk G2… اشاره کرد.از کاربردهای این کیس ها می توان به استفاده در:

 • اجرای برنامه‌های اداری برای پردازش بهتر
 • مناسب امور اداری و خانگی و استفاده در مدارس
 • مشاهده / دسترسی به موارد چندرسانه‌ای مانند فیلم و عکس
 • گشت و گذار در اینترنت
 • وب کم یا چت صوتی
 • بازی‌های رایانه‌ای سطح پایین (به شرطی که پردازش گرافیکی زیاد درگیر نشود)
 • قابل استفاده برای طراحان گرافیک
 • اجرای بدون دردسر نرم افزارهای مختلف مانند اتوکد، تری دی مکس، و بسیاری از برنامه مهندسی
 • مناسب برای برنامه نویسی

کیس مناسب مدارس ، حسابداری، رندر، تدوین ، گیمینگ

این کیس ها از لحاظ توانایی و قدرت از توان متوسطی برخوردار می باشند و برای کارهایی با حجم متوسط مورد استفاده قرار می گیرند، این کیس مناسب مدارس ، حسابداری ، مناسب اجرای نرم افزار هلو ، مناسب مدارس و فروشگاهها و مناسب اجرای آفیس   office می باشد.. از لحاظ بودجه نیز جزء کیس های ارزانقیمت   می باشد

کیس مناسب مدارس ، حسابداری، رندر، تدوین ، گیمینگ

شما با هر بودجه و توان مالی میتوانید از مشاوره ارزشمند بخش فروش فروشگاه استفاده نموده و متناسب توان مالی خود سیستم مناسب کارو حرفه خود را تهیه نمایید. برای ارتباط با بخش فروش فقط کافیست با شماره تلفن های  :

۰۲۱-۶۶۴۷۷۳۹۴

۰۲۱-۶۶۴۷۷۳۹۵

۰۲۱-۶۶۴۷۷۳۹۶

تماس حاصل فرمایید.

گذاشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X