شرایط و ضوابط سفارش کالا و خدمات فروشگاه Dell HP

توافق نامه کاربریاستفاده شما از فروشگاه Dell HP و سفارش كالا یا خدمات از این پایگاه، به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

.خرید كالا یا خدمات از فروشگاه Dell HP بر مبنای قوانین و آئین نامه‌های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
. كالا یا خدمات و محتويات این پایگاه براى استفاده شخصى و غير تجارى مشتریان عرضه شده است.
مالکیت معنوی اطلاعات موجود و هر گونه استفاده از محتويات فروشگاه فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین فروشگاه Dell HP امکان پذیر خواهد بود.
. براى اخذ اجازه کتبی لطفا با ما تماس بگيريد. نقل قول از محتويات فروشگاه Dell HP برای فروشگاه ها و وبلاگ‌های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می‌کنند، با ذکر منبع مجاز است.
. كاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه Dell HP ، مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی كالا یا خدمات را دنبال نکنند.
. كاربران هنگام سفارش كالا یا خدمات ملزم هستند اطلاعات صحيح و كامل را در پایگاه درج نمایند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد و عواقب ناشی از آن به صورت مستقیم متوجه خریدار است.
. فروشگاه Dell HP هيچ گونه مسئوليتي در مورد حوادثی که ناشى از عوامل خارج از سیطره مدیریت این سایت هستند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی‌پذیرد.
. تمام ابزاری که در فروشگاه Dell HP با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می‌شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار صرفا برای ارسال و دريافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا یا خدمات باشد. فروشگاه Dell HP هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات پیام‌های کاربران نمی پذیرد.
. تمام شرایط و خدمات فروشگاه Dell HP برمبنای آخرین سیاست‌های این فروشگاه شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات در اخبار فروشگاه مندرج می گردد.
. ارتباط فروشگاه Dell HP با کاربران، فقط از طریق سایت رسمی این فروشگاه بر قرار می‌گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده‌اند (همانند آدرس، تلفن، ایمیل و …) صورت می‌پذیرد. فروشگاه Dell HP به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فناوری‌ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.ارتباط مستقيم با کاربران.
فروشگاه Dell HP به دنبال رضايت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضايت از كار ما حاصل نشده است لطفا مراتب را از طریق صفحه تماس با ما  و یا نظر دهی در مورد هر محصول یا خدمت به ما اطلاع دهید.
ضمنا کاربران گرامی می‌توانند در هر زمان كه مايل باشند پرسش‌های خود را به يکی از روش‌های ذکر شده در بخش تماس با ما فروشگاه Dell HP برای ما ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.شرایط و فرایند فروش کالا. فروش كالا یا خدمات بر مبنای نوع، تعداد و مقداری صورت می‌گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در سایت فروشگاه Dell HP درج نموده است.
. فروشگاه Dell HP به هنگام تائید سفارش كالا یا خدمات، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می‌رساند.
. تمام قیمت ها به روزرسانی می شود.
. ارزش كالا یا خدمات سفارش داده شده طبق فهرست قیمت فروشگاه Dell HP محاسبه شده و شامل کلیه مالیات‌ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده، هزینه ارسال و بیمه کالا به ارزش کالا افزوده خواهد شد که به عهده خریدار است.
. مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاه Dell HP درج شده و فروشگاه Dell HP به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت شیوه های معین ارسال کالا یا انجام خدمات (از جمله هزینه های مربوطه) ، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه‌های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *