شرایط حمل و نقل

یکی از مهمترین گزینه ها هنگام خرید کالاها روند ارسال کالا می باشد که با توجه به نوع محصول قابل ارسال از حساسیت خاصی برخوردار می باشد.

هزینه ارسال کالا در فروشگاه دل اچ پی به صورت پس کرایه از درب فروشگاه اعمال می گردد.

نحوه ارسال کالا در فروشگاه دل اچ پی بستگی به نوع انتخاب مشتری به روشهای متنوعی صورت می گیرد.

روش های ارسال عبارتند از : پست ، تیپاکس ، ترمینال /باربری و …

در صورت درخواست مشتری قبل از ارسال از سفارشات عکس /فیلم گرفته و ارسال میگردد.

نحوه ارسال کالا:

  • پست : ارسال، بسته به انتخاب مشتری از طریق پست سفارشی و پیشتاز صورت می پذیرد، زمان تحویل سفارش بسته به محدود جغرافیایی و انتخاب نوع پست بین 48 الی 72 ساعت کاری زمان می­برد، در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست پیگیری کنید.
  • تیپاکس : شرکت خصوصی تیپاکس به منظور ارسال سفارش کاربران برای مراکز استان و شهرهایی می باشد که دارای دفاتر تیپاکس هستند، می­باشد. سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند. مشتریانی که آدرس‌ آن­ها در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.
  • باربری : در صورتیکه سفارش کالا به گونه ای باشد که دارای حجم زیاد و وزن سنگینی باشد تحویل از طریق باربری های مجاز صورت می پذیرد. تحویل سفارش به مشتری بستگی به محدوده جغرافیایی دارد. ممکن است 24 – 48 – 72 ساعت زمان ببرد.